خرید مخزن آب پلی اتیلن در گیلان (رشت)

نویسنده : پویا حیدرپور
بروز رسانی : دی 1402
خرید مخزن آب پلی اتیلن در استان گیلان (رشت)

خرید مخزن آب پلی اتیلن در گیلان (رشت)، روش مناسبی برای ذخیره سازی آب مورد نیاز کشاورزان در این شهر است. خرید مخزن آب پلی اتیلن در حجم و ابعاد مختلف در صنایع مختلف کاربرد دارد. داشتن اطلاعات کافی قبل از خرید در استان گیلان نیاز هر مصرف کننده است. در این بخش، با انواع مخازن آب پلی اتیلن و پرکاربردترین آنها در گیلان آشنا می‌شویم. همچنین نمایندگان خرید بهترین مخزن در شهر گیلان و رشت را به شما معرفی می‌کنیم.

ماسال

خرید مخزن آب گیلان

مخزن آب پلاستیکی چیست؟

مخزن آب پلاستیکی یا پلی اتیلن، از جنس پلاستیک مقاوم است که در برابر شکنندگی و ضربه مقاومت بالایی دارد. جنس مواد پلاستیکی بکار رفته در این مخزن HDPE و از چگالی بالا است و این مخزن در زمان تولید، می‌تواند لایه‌های بیشتری هم داشته باشد. مخزن آب پلی اتیلن به صورت آنتی باکتریال تولید می‌شود و این خاصیت باعث عدم ورود باکتری و آلودگی به داخل آن می‌شود. این تانکرهای پلاستیکی علاوه بر آب، برای مواد شیمیایی و سیالات، مواد غذایی و دارویی و دیگر مواد نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و در سال‌های اخیر، تبدیل به جایگزینی مناسب برای مخازن فلزی شده است.

انواع مخزن آب پلی اتیلن

منبع‌های آب پلی اتیلن در اشکال و طرح‌های مختلفی ساخته می‌شوند و دلیل اصلی این موضوع نیز کاربرد آن در موقعیت‌های مختلف است. مخازن آب پلاستیکی در صنایع مختلف مانند کشاورزی، ساختمانی و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد که در ادامه برخی از انواع آنها را معرفی می‌کنیم:

 • مخازن زیر زمینی
 • مخازن زمینی
 • مخازن هوایی
 • مخازن آسان‌رو
 • مخازن زیر پله
 • مخازن گازوئیل
 • مخازن زیتون
سفید رود

خشکسالی سفید رود گیلان

وضعیت آب و هوایی در رشت

طبق گزارش سایت خبری دیار میرزا، زمستان امسال استان گیلان با وجود اینکه از استان‌های پر بارش کشور است با کاهش بارندگی ۶۰٪ همراه بوده است، باید به فکر کشاورزان و زمین‌های زراعی باشیم. گیلان از جمله استان‌های ایران است که فعالیت‌های مختلف در زمین‌های زراعی و شالیزار دارد و بسیاری از منابع برنج و چای در این استان قرار گرفته است. از این رو، می‌توان نگاهی به صنعت کشاورزی و تامین آب این شاخه انداخت.

بهترین مخزن آب برای گیلان

همانطور که گفتیم، شهر گیلان و رشت در زمینه کاشت و برداشت برنج و چای پیشینه زیادی دارد و به طور کلی کشاورزی یکی از صنایع فعال در این استان است. کمبود بارش در سال‌های گذشته، زنگ خطری برای صاحبان زمین‌های زراعی و کشاورزان بوده و به همین نگرانی بابت کم آبی و مدیریت بحران آب از جمله مسائل پیش و روی آنهاست.
مخزن آب پلی اتیلن در گیلان، یکی از راهکارهای مناسب برای مدیریت مصرف آب و همینطور ذخیره‌سازی آب در جهت استفاده در زمین‌های زراعی است. این تانکرهای پلاستیکی می‌توانند در مکان‌های مختلف و حتی در زیر زمین هم نصب شوند و به ذخیره سازی و مدیریت آب در زمین‌های زراعی کمک کنند. اگرچه کاربرد این مخازن بسیار زیاد است و در زمینه‌های مختلف می‌توان از آنها استفاده کرد.

خرید مخزن آب در گیلان

برای مشاوره و خرید مخازن آب پلی اتیلن در گیلان، می‌توانید با شماره تماس 02635700 تماس بگیرید و با نمایندگان شرکت تهران پلیمر یارا در استان گیلان و رشت صحبت کنید.

Rate this post
به اشتراک بگذارید :
Telegram
WhatsApp
Eitaa
Soroush
Short Link
تیم تحریریه تهران پلیمر یارا

این تیم ، متشکل از نویسندگان باتجربه و متخصص در صنعت پلیمر است که به صورت تخصصی به نگارش مقالات و مطالب کاربردی در صنعت پلیمر و قالب گیری دورانی می پردازد. در مقالات خود سعی کردیم دانستنی های زیادی در خصوص انواع مخزن، منبع و وان های پلی اتیلن یا پلاستیکی آموزش دهیم.

0
نظرات خود را اینجا درج کنید

مشاوره خرید

ارسال به سراسر کشور

10 سال گارانتی

15 سال خدمات پس از فروش

15 سال خدمات

تضمین بهترین کیفیت

 • مشاوره خرید

 • ارسال به سراسر کشور

 • 10 سال گارانتی

 • 15 سال خدمات پس از فروش

  15 سال خدمات

 • تضمین بهترین کیفیت

مخزن آب تهران پلیمر یارا