اطلاعیه درباره سوء استفاده تجاری جهت فروش مخازن شرکت تهران پلیمر یارا

نویسنده : تیم تحریریه تهران پلیمر یارا
بروز رسانی : دی 1402
اطلاعیه سوء استفاده

مخازن آنتی باکتریال با فن آوری نانو، اختراع و برند انحصاری شرکت تهران پلیمر یارا می باشد که در اداره‌ی مالکیت معنوی ثبت گردیده و ویژگی آنتی باکتریال مخازن سه لایه و چهار لایه‌ی تولیدِ این شرکت، توسط سازمان‌هایی از جمله دانشگاه امیرکبیر، جهاد دانشگاهی و انستیتو پاستور ایران و موسسه‌های دیگر مورد تأیید قرار گرفته است. این فناوری حاصل ۵ سال تلاش مستمر و کار مشترک دانشگاه و شرکت تهران پلیمر یارا بوده و با تحمل زحمات و هزینه‌های زیاد، این مهم به نتیجه رسیده است. لایه آنتی باکتریال با رنگ آبی و قابلیت آنتی باکتریال در جداره‌ی داخلی محصولات، تولید گردیده و نشان آنتی باکتریال حک شده روی مخازن، ملاک اصلی تشخیص آن است.
طبق اطلاعات بدست آمده، شماری از تولید کنندگان و نمایندگی‌های فروش به دلیل ضعف در تولید و ارائه محصول خود، مخازنی با نام مخازن آنتی باکتریال را  به بازار عرضه کرده اند که این عمل ناپسند، نه تنها استفاده غیر مجاز از نام و اختراع شرکت تهران پلیمر یارا می‌باشد بلکه بی احترامی به خریداران هموطن نیز محسوب می‌گردد. لذا از هموطنان گرامی خواهشمند است که تنها با رؤیت آرم و نشان حک شده‌ی آنتی باکتریال به شکل ذیل، همراه با شماره ثبت مربوطه اقدام به خرید این محصولات نمایند. همچنین درج کلمه آنتی باکتریال در لیست قیمت، فاکتور یا استفاده از رنگ آبی در داخل مخازن و نشان‌های جعلی دیگر، کلاهبرداری محسوب گردیده و شرکت تهران پلیمر یارا، توسط وکلای زبده و کار آزموده خود در اسرع وقت از تمامی کسانی که در سایت‌های اینترنتی، فضای مجازی و سایر فضاهای تبلیغاتی خود از نام آنتی باکتریال استفاده می‌نمایند، احقاق حق نموده و پیگیری‌های قانونی را انجام خواهد داد.

Rate this post
به اشتراک بگذارید :
Telegram
WhatsApp
Eitaa
Soroush
Short Link
تیم تحریریه تهران پلیمر یارا

این تیم ، متشکل از نویسندگان باتجربه و متخصص در صنعت پلیمر است که به صورت تخصصی به نگارش مقالات و مطالب کاربردی در صنعت پلیمر و قالب گیری دورانی می پردازد. در مقالات خود سعی کردیم دانستنی های زیادی در خصوص انواع مخزن، منبع و وان های پلی اتیلن یا پلاستیکی آموزش دهیم.

0
نظرات خود را اینجا درج کنید
دیدگاه تان را اینجا بنویسید

مشاوره خرید

ارسال به سراسر کشور

10 سال گارانتی

15 سال خدمات پس از فروش

15 سال خدمات

تضمین بهترین کیفیت

  • مشاوره خرید

  • ارسال به سراسر کشور

  • 10 سال گارانتی

  • 15 سال خدمات پس از فروش

    15 سال خدمات

  • تضمین بهترین کیفیت

مخزن آب تهران پلیمر یارا