خرید مخزن آب پلی اتیلن در کردستان (سنندج)

نویسنده : پویا حیدرپور
بروز رسانی : دی 1402
خرید مخزن آب پلی اتیلن در استان کردستان (سنندج)

خرید مخزن در کردستان (سنندج)، شناخت از مخازن پلی اتیلن و تعریف آنها را لازم دارد. مخازن پلی اتیلن (تانکرهای آب پلاستیکی)، از پلاستیک با چگالی بالا ساخته شده و بسیار مقاوم است. این منبع های آب از انواع مختلفی ساخته شده و کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارند. در این بخش، خرید مخزن آب پلی اتیلن در شهر کردستان را مورد بررسی قرار می دهیم و بهترین مخزن برای این شهر را معرفی می کنیم.

مریوان

خرید مخزن آب سنندج

مخزن پلی اتیلن چیست؟

مخزن آب پلی اتیلن یا همان تانکرهای پلاستیکی، منبعی برای ذخیره سازی آب است که برای مدیریت مصرف آب و در زمان قطعی آب کاربرد زیادی دارد. مخازن پلی اتیلن بجز آب، قابل استفاده برای مواد شیمیایی مانند اسیدها، مواد غذایی، دارویی و بسیاری مواد دیگر هستند. این مخازن به صورت آنتی باکتریال تولید می شوند و کاملا ضد جلبک و قارچ هستند. ضمن اینکه در مقابل نور خورشید و اشعه فرابنفش مقاوم هستند. از این مخازن برای جابجایی مواد، در زیر زمین، آپارتمان های مسکونی و در بسیاری از موقعیت ها و صنایع مختلف استفاده می شود.

انواع مخازن پلی اتیلن

مخزن های آب پلی اتیلن، انواع مختلفی دارند که در صنایع مختلف از آنها استفاده می شود. این مخازن در شکل ظاهری و تعداد لایه ها، متفاوت هستند ، ضمن اینکه بر حسب لیتراژ و حجم داخل آنها، می توانند بزرگ یا کوچک باشند. مخازن آب پلی اتیلن به صورت تک لایه، سه لایه و چهار لایه تولید می شوند و نسبت به استفاده مصرف کننده ، طراحی متفاوتی دارند. در ادامه به برخی از انواع مخازن آب پلی اتیلن اشاره می کنیم:

 • مخازن ساختمانی
 • مخزن صنعتی
 • مخزن هوایی
 • مخزن آتش نشانی
 • مخزن کشاورزی
 • و دیگر موارد
کشاورزی

خشکسالی زمین کشاورزی کردستان

کردستان و منابع آب

استان کردستان (سنندج) بر اساس سر شماری سال ۱۴۰۰ با ۲ میلیون نفر جمعیت، در دامنه های رشته کوه زاگرس میانی جای گرفته است. این استان در غرب ایران با مساحت ۲۹۵۰۰ کیلومتر مربع واقع شده و سرچشمه بسیاری از رودخانه های بزرگ است. این استان با دریا فاصله زیادی دارد و بسیار از آثار تاریخی ایران را در خود جای داده است. استان کردستان به دلیل موقعیت جغرافیایی از وضعیت مناسبی از نظر منابع آبی برخوردار است، با این وجود مشکلات متعددی در بخش تامین آب شرب و کشاورزی داشت. طبق گزارش مهر نیوز ، پیش بینی می شود تا این استان نیز در سال های آینده با معضل کم آبی روبرو شود.

خرید مخزن آب مناسب در کردستان (سنندج)

مخزن آب پلی اتیلن مناسب در شهر کردستان با توجه به موقعیت مخزن و همینطور استفاده متقاضی، می تواند متفاوت باشد. منبع های آب پلاستیکی ، بسته به نیاز مصرف کننده ، کاربرد های مختلفی دارند ، اما با توجه به اینکه در سال گذشته ، شهر سنندج دچاز کمبود آب در زمینه کشاورزی شده ، مخازن مناسب برای استفاده در زمینه کشاورزی می تواند گزینه مناسبی برای کشاورزان باشد. به طور مثال: مخزن زیر زمینی، طوری در زیر زمین نصب می شود که فضایی را در باغ یا زمین زراعی اشغال نمی کند و در ابعاد و حجم های مختلف ساخته می شود. این مخازن آب پلی اتیلن برای مدیریت مصرف آب و ذخیره آب در فصل گرما بسیار کاربرد دارد و برای کشاورزان و حل مشکل کم آبی ، یک راه حل است. برای انتخاب بهترین تانکر آب پلی اتیلن در شهر کردستان (سنندج)، می توانید با نماینده های ما در این شهر از طریق شماره تماس 02635700 در تماس باشید.

Rate this post
به اشتراک بگذارید :
Telegram
WhatsApp
Eitaa
Soroush
Short Link
تیم تحریریه تهران پلیمر یارا

این تیم ، متشکل از نویسندگان باتجربه و متخصص در صنعت پلیمر است که به صورت تخصصی به نگارش مقالات و مطالب کاربردی در صنعت پلیمر و قالب گیری دورانی می پردازد. در مقالات خود سعی کردیم دانستنی های زیادی در خصوص انواع مخزن، منبع و وان های پلی اتیلن یا پلاستیکی آموزش دهیم.

0
نظرات خود را اینجا درج کنید

مشاوره خرید

ارسال به سراسر کشور

10 سال گارانتی

15 سال خدمات پس از فروش

15 سال خدمات

تضمین بهترین کیفیت

 • مشاوره خرید

 • ارسال به سراسر کشور

 • 10 سال گارانتی

 • 15 سال خدمات پس از فروش

  15 سال خدمات

 • تضمین بهترین کیفیت

مخزن آب تهران پلیمر یارا